Blog

 • 2.Noel Yetenek Yarışması Başlıyor!!!

  Sevgili Eğitmenler ve Ebeveynler hepinize esenlik olsun. Bu sene ki; 2021 Noel-Doğuş Bayramında Çocuklarımıza 2.Noel Yetenek Yarışmasını tekrar sunuyoruz. Bu yarışma çocuklarımızı heyecanlandıracak, olumlu yönde motive edecek ve yeteneklerini ortaya çıkaracağını düşündük. Yarışmaya katılmak için buraya tıklayınız…

 • Kuzu’nun Ardı Sıra Kitabı Çıktı!!!

  Agnes Günay’ın “Kuzu’nun Ardı Sıra” isimli kitabı çıktı. ” Bu kısa yaşam öyküsünde Rab’bin basit, sıradan bir köylü kızını nasıl kendi yüceliği için kullandığını zevkle okuyabilirsiniz.” Sipariş için tıklayınız…

 • Çevrimiçi ödeme hakkında

  Değerli kardeşler, ticari bir kurum olmadığımız için web sitemizde otomasyon alt yapısına sahip “Sepet” ve “Ödeme” araçları örnek kredi kartı vb. sanal pos ödeme sistemlerini kuramıyoruz. Bu sebeple siparişlerinizi; ilgili ürünlerin sayfalarında bulunan ürün kodları ile “Sipariş Formu” doldurarak bize iletebilirsiniz. Ödemeleri havale yoluyla alıyoruz.

 • 15 Mayıs Kilise Çocuk Hizmetini Anlamak Semineri

  Merhaba çok değerli öğretmenler ve ebeveynler, Çocuklardan  öğrenmek ve kilisede çocuklara Kutsal Kitap’ı öğretmek konusunda paylaşımda bulunacağımız seminerimize sizleri davet etmek istiyoruz. Başvuru için tıklayınız.

 • 2021’in İlk Semineri Başlıyor

  24 Nisan 2021 tarihinde yapacağımız “Aile Eğitim Semineri” Zoom konferansına siz değerli ebeveynlerimizi ve Çocuk öğretmenlerimizi büyük bir heyecanla bekliyoruz. Katılmak içintıklayınız.

 • Diriliş Bayramı Kutsal Kitap Yazma Etkinliği Başlıyor!!!

  Kutsal sözleri yazmak için hazır mısın?!!! 7-11 ve 12-17 yaş arası kişilerin katılacağı bu etkinliğe “Diriliş ve Ben” temasını daha derinden anlamak için tüm çocuklarımızı ve ergençlerimizi büyük bir heyecanla bekliyoruz. Etkinliğe katılmak için Ana sayfamızda bulunan “Etkinliğe Katıl” düğmesine tıklamanız yeterlidir.

 • Evde Aile İbadeti Programı Başladı

  Çok değerli Veli, Timoteos Çocuk Hizmetleri olarak aşağıdaki linkte sunduğumuz “Evde Aile İbadeti” programını haftada bir kez uygulamanızı diliyoruz. Bu program hem Ailecek sağlıklı vakit geçirmenizi sağlayacak hem de çocuklarınızı imanda büyütecektir. Bu program her hafta yenilenecek olan haftalık bir programdır. Linkte gördüğünüz ibadet programı bu haftanın programıdır. Bu haftanın programını görmek için buraya tıklayınız.

 • 1.Noel Yetenek Yarışması Tamamlandı

  Başvurusu 5 Ekim 2020 ‘de başlayıp 30 Kasım 2020 ‘de biten Noel Yetenek Yarışması sonuçları açıklandı. İşte sonuçlar ► Sonuç Sayfası İçin Tıklayınız

 • Jüri Oylaması Başladı

  Merhaba değerli Veli ve Yarışmacı. 1.Noel Yetenek Yarışması katılımı bugün son bulmuştur. Yarışmaya katıldığınız ve ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Yarışma verileri kendi alanında uzman lisanslı öğretmenlerimize puanlama için gönderilmiştir. 20 aralık saat 14:00 ‘de yarışma sonuçları ve dereceler açıklanacaktır. 19 Aralık günü derece sahipleri aranarak ödüllerin kargo adresi hakkında son teyitler yapılacak ve kargolanacaktır. Ödülünüzün Noel günü elinizde olmasını dileriz. Sevgiyle kalın.

 • Yarışma Süresinin Uzaması Hakkında

  Değerli veliler ve yarışmacılar çocuklarımızın sınav dönemine girmeleri ve yakın zamanda bitmesi sebebi ile “1.Noel Yetenek Yarışması” son başvuru tarihi 1 hafta daha uzatılmıştır. Son katılım tarihi 30 kasımdır. Ödüller ve dereceler 20 Aralık saat 14:00’de web sitemizden ve mail ile paylaşılacaktır.

 • 1.Noel Yetenek Yarışması

  1.Neol Yetenek Yarışması başlıyor!!! 7-11 ve 12-16 yaş arası olacak bu yarışmada “Noel ve Ben” teması ile yarışmak için tüm çocuklarımızı ve ergençlerimizi büyük bir heyecanla bekliyoruz. Diğer tüm detaylar için 15 ekimde ana sayfamızda görüşmek üzere…

 • Çağın Gençleri Nisan Pikniği

  Katılım ücreti yoktur.Katılım Spor elbise ile olmalıdır.Saat : 13:00’da kapıda olmak gerekir.Yiyecek ve içecek vardır.Program özetle oyunlar ve doğa yürüyüşünü kapsamaktadır.

 • Timoteos Kulüpleri Hakkında

  Her cumartesi Kadıköy Timoteos ofisin’de saat 11:00 – 16:00 arası kulüp dersleri yapılmaktadır. Açık kulüpler Tiyatro, Piano, Gitar, Keman ve Bilgisayar kulüpleridir.

 • Müzik Kulübü Hakkında

  2020 senesi ile başlatmayı planladığımız piyano ve gitar kursları için kayıt formunu iletişim sayfamızdan bula bilirsiniz.

 • Yılbaşı (Noel) Hakkında

  Timoteos olarak 2019 yılı 22 aralık toplu Noel kutlamasını İstanbul/Şişli Kültür merkezinde kutlayacağız. Bütün İstanbul kiliselerinin ortak kutlayacağı etkinlik de çocuk hizmeti ve Noel gösterisi yapacağız.


Bizimle Çalışmak İster Misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir